Tabliczki informacyjne w biurach i na budynkach

Tabliczki informacyjne w biurach i na budynkach

Sprawdź, gdzie nabyć tabliczki informacyjne

Tabliczki informacyjne są wyjątkowo istotne na ulicach oraz w obiektach mieszkalnych. Zazwyczaj możemy nie zwracać na nie uwagi, ale sprawiają one, że przestrzeń jest zorganizowana, a nieruchomości są bezpieczniejsze. Sprawdźmy w takim razie w jakich miejscach można znaleźć tabliczki informacyjne oraz jakie pełnią funkcje.

Tabliczki informacyjne – służą bezpieczeństwu i informują o zagrożeniach

Najpopularniejsze tabliczki informacyjne to szczególnie te, które ulokowano na obiektach biurowych, takich jak wieżowce, zakłady pracy, urzędy, szpitale. Sprawiają, że z łatwością wyszukamy właściwe miejsce. Należy jednak nadmienić, że tabliczki informacyjne nie są umieszczone wyłącznie na elewacjach bloków, bo bardzo często możemy je też spotkać w pomieszczeniach. To ogromny zbiór tabliczek, które najczęściej mają funkcję ochronną, ale również czysto informacyjną. Takie tabliczki ułatwiają odnalezienie właściwego pokoju lub osoby w wielkich wieżowcach – w budynkach samorządów w przedsionku znajdują się tabliczki z numerami departamentów. Szukasz burmistrza czy wydziału finansowego? Dzięki tabliczkom informacyjnym zrobisz to bez problemu. Równie ważne są tabliczki informacyjne zawierające nazwiska urzędników, które znajdujące się przy wejściu do pokoju. Co ciekawe istnieje możliwość zmiany nazwiska na drzwiach, kiedy zmieni się obsada kadrowa.

Tabliczki informacyjne – informują o zasadach korzystania z wind w czasie ewakuacji

Tabliczki informacyjne są w końcu narzucane przez przepisy BHP, nie zapominajmy więc o aspekcie bezpieczeństwa. Pokazują wyjścia ewakuacyjne, wskazują tzw. palarnie, informują o ważnych telefonach alarmowych. Obiekty użyteczności publicznej mają obowiązek używania tabliczek informacyjnych, istnieją również fachowcy od bezpieczeństwa i higieny pracy, którzy są wyznaczeni do ich zakładania. Tabliczki informacyjne wytwarzane są z wytrzymałych komponentów (takich jak PCV), niejednokrotnie posiadają właściwości fluorescencyjne i można je błyskawicznie zamontować.

Nasza lokalizacja:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]