Skrzynka teletechniczna – rodzaje i zastosowanie

Skrzynka teletechniczna – rodzaje i zastosowanie

Zobacz, gdzie kupić skrzynkę teletechniczną, wejdź na www.telmor.pl/Produkty/Szafki-skrzynki-telekomunikacyjne.

Skrzynki teletechniczne muszą sprostać wielu wymaganiom i być wyjątkowo ergonomiczne. Na rynku dostaniemy wiele ich rodzajów, których profil musi być dostosowany do zróżnicowanych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – przewody telekomunikacyjne i światłowody

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być wyprodukowana ze wzmocnionego metalu i dodatkowo przepuszczać sygnały Wi-Fi. W sprzedaży wyróżniamy kilka kluczowych modeli skrzynek telekomunikacyjnych. Niezwykle popularny model to skrzynka teletechniczna zlokalizowana na zewnątrz nieruchomości, która musi cechować się odpornością na ingerencje osób niepowołanych oraz wysoką temperaturę. Inna ważna grupa to skrzynka usytuowana wewnątrz nieruchomości, w której mieszczą się kluczowe przewody – np. światłowody oraz główne przyłącza urządzeń – routery, wejścia optyczne. Komponenty w środku skrzynki można zainstalować na rzepy lub tasiemki zaciskowe.

Skrzynka telekomunikacyjna – różne rozmiary

Kluczowym elementem jest także ochrona przed wtargnięciem osób trzecich do wnętrza szafki. W tym celu służą specjalistyczne zasuwy. Bezpieczeństwo jest niesamowicie istotne w przypadku na dzieci. Nie można zapominać też o uporządkowaniu przewodów – do tego celu wykorzystuje się profesjonalne komory. Na rynku znajdziemy wiele typów szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dopasujemy je do naszego mieszkania.

Nasza lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]