Szukasz silników elektrycznych prądu stałego? Sprawdź ofertę Ultra Robotics

polski producent silników elektrycznych, ultra robotics

Coraz szersze zastosowanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, narzuca poszukiwanie efektywnych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. dokładne sterowniki serwo i układy napędowe od uznanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych

Istniejąca od przeszło dekady na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, silników elektrycznych prądu stałego, jak również motoreduktorów (AC, DC i BLDC) produkowanych z materiałów najwyższej jakości przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wysoką żywotnością oraz niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie są stosowane m.in. w produkcji frezarek, systemów służących do obsługi intralogistyki czy robotów przemysłowych, a dzięki możliwości ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy najmniejszych wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, znacznej wilgotności (nawet do 90%), jak również przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie też rozwiązania od Sesame Motor Corp, Positec, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasza lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]