Biżuteria z koralem

Biżuteria z koralem

Sprawdź, gdzie kupić biżuterię z koralem.

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego wyrażenia “gord”, które oznacza amulet. Dało to początek wierzeniom, iż posiada właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, strzeżone są przed złą energią i złymi mocami. Ponadto, kamień korala działa wyciszająco na osoby nerwowe i wzburzone. Symbolizuje bogactwo i niekiedy nazywany jest także drzewem oceanów. Poświęcony mitologicznej bogini Wenus, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – świetne uzupełnienie Twojego stroju

Mówi się, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą ozdobą. Nie mniej jednak szykowna, odpowiednio dobrana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest niezwykle drobna i delikatna, dlatego też idealnie nadaje się do casualowych kreacji, ale i na specjalne okazje. Koral spotykany jest odcieniach: różowym, czarnym oraz niebieskim.

Jak biżuteria z koralem wpływa na nasze zdrowie?

Pozytywnego wpływu biżuterii z koralem doszukuje się również w sferze medycznej. Koral rozgrzewa i ożywia organizm, pozytywnie oddziałując na układ krwionośny. Jego barwa blednie, kiedy organizm jest niedożywiony i cierpi na niedokrwistość. Biżuteria z koralem zalecana jest przede wszystkim osobom młodym. Reguluje cykl menstruacyjny i pozytywnie oddziałuje na polepszenie płodności. Osoby będące pod dużą presją i szybko wpadające w złość, mogą zdać się na jego działanie hamujące. Wierzy się, iż osoba nosząca biżuterię z koralem, może liczyć na stabilne życie rodzinne, wolne od stresu.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]