Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Szukasz pomocy jubilera Kraków? Zajrzyj na https://obraczki.net.pl

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozkwitem rynku, zmieniliśmy też nasze przyzwyczajenia związane z dokonywaniem zakupów. Dzisiaj bardzo chętnie wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I choć w sieci odnajdziemy niemal wszystko, nadal wiele produktów należy kupować w sklepach stacjonarnych. Biżuteria jest jedną z nich.

Atuty odwiedzin w sklepie jubilerskim

Zakup srebrnego wisiorka, broszki bądź pierścionka wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Wobec tego, by być pewnym, iż biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, najlepiej zobaczyć ją w świetle dziennym u jubilera. Jest wiele argumentów, które przemawiają za tym rozwiązaniem. Podczas wizyty w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli pragniemy nabyć obrączki ślubne albo pierścionek zaręczynowy, możemy nałożyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeżeli zaś znajdziemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt luźny lub zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do stosownego obwodu lub zrobi nowy. Kolejnym plusem zakupów bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z rzetelnej pomocy jubilera. Zaprezentuje on popularne nurty we wzornictwie, poradzi nam jak dobrać właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a osobom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co teraz daje się z okazji urodzin, ślubu czy chrztu.

Jakie usługi oferuje świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby, ale także świadczą dodatkowe usługi. Renowacja zepsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeśli rozerwał się nam naszyjnik lub wypadł kryształek z kolczyka, złotnik w mgnieniu oka i perfekcyjnie zreperuje go w swoim warsztacie. Kiedy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiego sygnetu. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje też na wisiorku czy pierścionku podziękowania, datę, gratulacje albo inny znaczący dla nas tekst. Z kolei jeśli chcemy sprezentować komuś niepowtarzalny upominek, albo mamy własny pomysł na pierścionek bądź wisiorek, możemy powierzyć jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w domu trzymamy zbędną bądź niekompletną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup metali szlachetnych.

Nasza lokalizacja:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]