Kolczyki na biglach – komfort i elegancja

Kolczyki na biglach – komfort i elegancja

Jeśli szukasz kolczyków na biglach, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl.

Kolczyki to nie tylko ozdobne minerały i inne materiały. Ważne są bowiem zarówno ich projekty, ale również walory funkcjonalne – kolczyki, których nie używa się wygodnie niewątpliwie rzadko będą wyciągane z opakowania. Z tego powodu kupując biżuterię warto dowiedzieć się, jaki rodzaj zapięcia mają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna wielka – wciągane, klipsy oraz bigle. Które z nich będą najlepszym pomysłem? Dobrze między innymi postawić na kolczyki na biglach – są wszak komfortowe oraz doskonale się prezentują.

Kiedy dobrać kolczyki na biglach?

Kolczyki na biglach polecane są przede wszystkim dla kobiet o lekko kanciastej twarzy – bywają wysokie, więc nadają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą także wyglądały na owalnej buzi – szczególnie, jeśli postawimy na kolczyki z biglami z długimi ozdobami. Powinniśmy jednak nadmienić, że panie o nieco innej twarzy też mogą zakładać kolczyki na biglach – muszą jedynie dobrać odpowiedni wzór.

Minerały używane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych minerałów – to zależy od kosztów ich wydobycia oraz wyobraźni twórcy. Największym zainteresowaniem cechują się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem oraz kamieniami syntetycznymi – na przykład z chalcedonem. Które z nich najlepiej kupić? To sprawa naszych preferencji – czasem korzystniej wypadną kolczyki z turkusem, kiedy indziej dobrze zda egzamin kamień sztuczny, więc zakup kolczyków warto przeanalizować samemu.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]