Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

Jeśli potrzebujesz kolczyków ze sztyftami, skieruj się na ten adres.

Na to, jak będą wyglądały kolczyki, rzutuje zarówno wykorzystany do ich zrobienia kruszec, projekt i szlachetne minerały, ale także typ zapięcia. W sklepach dostępne są różne typy zapięć – na przykład wiszące bigle lub małe sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni zakup dla wszystkich Pań, które cenią prostotę oraz wygodę, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i są bezpieczne dla uszu. Bardzo ważna okazuje się również rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie wersje na wyjątkowe imprezy, a także te, które śmiało możemy nosić na spotkania w małym gronie.

Kolczyki na sztyftach – uniwersalna elegancja

Kolczyki na sztyftach są nierzadko bardzo stylowe, a jednocześnie nie rażą zbytkiem. Dobrym rozwiązaniem będą niewątpliwie srebrne kolczyki zdobione niewielkimi, ozdobnymi kamieniami – topazem lub bursztynem. Szczególnie dobrze wyglądać będą przy stonowanych, lecz eleganckich kreacjach – ich wkomponowanie upraszczają małe gabaryty oraz minimalistyczny wzór.

Kolczyki na sztyftach do pracy

Z podobnych względów kolczyki na sztyftach możemy zakładać także do codziennych kreacji. Do biura dobrze nosić przede wszystkim kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi minerałami – prezentują się niemal tak korzystnie, co naturalne, ale ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak bolesne. Sztuczne minerały, które szczególnie łatwo komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy również dobrze postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku żartobliwą ozdobą.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]