Kolczyki serduszka – dla dziewczynek i eleganckich kobiet

Kolczyki serduszka – dla dziewczynek i eleganckich kobiet

Chcesz kupić kolczyki serca? Sprawdź https://www.bizutik.pl/kolczyki/serduszka.

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej kupowanych rodzajów biżuterii damskiej i dziecięcej – pasują na każdą okazję, bardzo dobrze podkreślają urodę, są także idealnym pomysłem na podarek. Jakie rodzaje kolczyków znajdziemy na rynku? Z czego z reguły są wykonane kolczyki serca?

Kolczyki serca – wzór nie tylko dla dziewczynek

Wzór serca jest popularnie używany w jubilerstwie. Stanowi on punkt wyjścia do tworzenia kolczyków tak dla dzieci, jak i dla pań. Kolczyki serca stanowią subtelny dodatek do wielu stylizacji. Występują zarówno w formie modeli wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest najczęściej wybierany na swobodne okazje – nosimy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki na sztyftach nie wybijają się ze stylizacji, jedynie dyskretnie akcentują naturalne piękno kobiety. Tymczasem długie kolczyki serca mogą być zastosowane do optycznego wysmuklenia szyi i wyszczuplenia twarzy. Tego typu kolczyki nadadzą się na wizyty w teatrze, studniówki oraz spotkania z ukochanym i rewelacyjnie zgrywają się one ze stylowymi kreacjami. Z kolei najmłodsi mogą ubrać kolczyki serca zarówno na Pierwszą Komunię świętą, jak i do szkoły.

Kolczyki serca – fenomenalny prezent dla ukochanej kobiety

W sprzedaży można kupić kolczyki serca wyprodukowane ze srebra i złota. Popularne są również kolczyki pozłacane – tańsze, a jednocześnie wyglądają nadzwyczaj wspaniale. Tak kolczyki na sztyftach, jak i modele wiszące mogą być przystrojone drogimi kamieniami, np. cyrkoniami, które zaakcentują urodę właścicielki. W sklepach dostępne są kolczyki serduszka w kolorze błękitnym czy rubinowym, a także modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można dać w prezencie ukochanej osobie, np. na Dzień Babci, złote gody tudzież z wielu innych okazji. Wręczone kochanej osobie – dziewczynie, matce czy też współmałżonce, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o łączącym was uczuciu, szacunku i miłości.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]