Srebrna biżuteria – to nigdy się starzeje

Srebrna biżuteria – to nigdy się starzeje

Chcesz zamówić srebrną biżuterię? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Jest z człowiekiem od stuleci i pomimo dostępności wielu innowacyjnych wzorów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa identyczną rolę – jest pewnego typu ozdobą ciała i pozwala na oddanie własnego ja. Nic więc zaskakującego, iż biżuterię tak samo chętnie zakładają panie oraz panowie, dzieci i ich rodzice, osoby z różnych klas społecznych. Niezależnie od tego, które wzory lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest produkowana z tych samych materiałów – zwykle ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak często kupowana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej pięć dekad?

Dlaczego warto postawić na srebrną biżuterię?

Największym atutem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia to, że jej używanie daje szansę ustrzec się wielu schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie możemy nie wspomnieć także o jego wyglądzie, który łączy się z dość niskimi kosztami zakupu.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro posłuży sporo lat, ale powinniśmy odpowiednio je konserwować. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – może się ona porysować albo pęknąć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być pielęgnowana w wodzie z denaturatem lub sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w szkatułce z delikatną wyściółką – unikniemy tak uszkodzeń.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]