Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Srebrne kolczyki – najpiękniejsza biżuteria

Kolczyki zamówisz na www.srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najczęściej nabywanych przez panie dodatków. Są idealne na każdą sytuację – niezwykle uroczystą i w luźniejszym stylu. Przekonajmy się co powoduje, że są tak rozchwytywane oraz w jakich sklepach możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – jakie wybrać

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych fasonach. Najbardziej „trendy” są urocze sztyfty, które sprawdzą się od święta i na co dzień, są skromne, a jednocześnie stylowe. Równie popularne są długie kolczyki, które wspaniale wysmuklają szyję. Są okraszone kosztownymi kryształkami albo całkowicie proste. Błyskotki wyprodukowane ze srebra nie powodują alergii skóry, co przeważnie występuje w przypadku dodatków z plastiku. Kupując kolczyki popatrzmy na numer próby oraz metodę ich produkcji – najbardziej oryginalne wykonano techniką przyciemniania.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze błyszczące

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się nienagannie, trzeba dobrze je czyścić i na bieżąco eliminować wszystkie zanieczyszczenia. Powinno się wycierać je co jakiś czas delikatną ściereczką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać profesjonalne produkty pielęgnujące, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki przechowywać w zamkniętych pudełkach. Nie polecamy natomiast babcinych sposobów polerowania, takich jak pasta do zębów czy ocet. Takie preparaty mocno rysują miękką powłokę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór kolczyków znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które proponują szybką dostawę i przeróżne obniżki cen. Poza tym zakupy internetowe to niebywała wygoda, którą na pewno docenią przede wszystkim zabiegane panie domu.