Stylowa biżuteria – srebrne pierścionki

Stylowa biżuteria – srebrne pierścionki

Zobacz, gdzie zamówić pierścionki

Srebrne pierścionki to oznaka uniwersalnej wykwintności. Każda szykowna kobieta powinna posiadać w swojej szkatułce dodatki zrobione z tego szlachetnego kruszcu. Sprawdźmy więc, czym cechują te szykowne pierścionki, stanowiące najlepszą dekorację damskiej ręki.

Srebrne pierścionki – jaką próbę wybrać?

Najbardziej szlachetna próba srebra to 999, lecz wtedy srebro staje się produktem plastycznym, nieodpornym na wszelkie uszkodzenia i jako pierścionek może szybko nabawić się defektów. W sklepach kupimy więc najczęściej wybierane przez Polki srebrne pierścionki robione ze stopu 925. Możemy zdecydować się na pierścionek jednolity lub bardziej strojny. Te najchętniej wybierane wysadzane są cyrkoniami, perłami, koralem, a nawet brylantami. Ogromnym plusem biżuterii wykonanej ze srebra jest możliwość – jeśli będzie taka konieczność – poddania ich korekcie wielkości, czym zajmują się specjalistyczne zakłady jubilerskie. Pamiętajmy też o systematycznym nabłyszczaniu pierścionków, żeby prezentowały się nienagannie przez długie lata.

Gdzie dostaniemy oryginalne srebrne pierścionki?

W każdym zakładzie jubilerskim kupimy szlachetną biżuterię. Zamiast jednak przepuszczać całą wypłatę w sklepach stacjonarnych, opłaca się poszperać również w sklepach internetowych, gdzie kwoty są aż o 25% niższe. Dostaniemy tam srebrne pierścionki w rozmaitych fasonach, wysadzane wspaniałymi kamieniami. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, a jeśli zajdzie taka konieczność możemy zwrócić paczkę z powrotem. Takie sklepy w Internecie to bogaty asortyment i czysta przyjemność dla każdej dziewczyny.