Panoramy sferyczne wnętrza firmy – dodaj je do Facebooka

Panoramy sferyczne wnętrza firmy – dodaj je do Facebooka

Panoramy 360 Google. Kliknij tutaj, aby skorzystać z wiedzy specjalisty.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to nadzwyczaj popularna i stosunkowo nowa metoda przedstawiania wnętrz firm czy lokali gastronomicznych. Z reguły widzimy je wędrując po Google Street View oraz wizytówkach Google Moja Firma, ale również natrafiamy na nie na najczęściej używanym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na opublikowanie na profilu firmy takiego interaktywnego zdjęcia. Jak więc możesz zastosować zdjęcia 360 stopni do reklamy Twojej marki? Zalecenia prezentujemy poniżej.

Czym są panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które możemy patrzeć pod rozmaitymi kątami. Dowolne przesuwanie fotografii wywołuje doznanie rzeczywistego przebywania w oglądanym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku dają możliwość oglądania budynku, nieruchomości lub lokalu poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego rodzaju przygotowuje się przy pomocy dedykowanej aplikacji oraz aparatów. Dla odbiorców jedyną różnicą w porównaniu do standardowych zdjęć cyfrowych jest sposobność kliknięcia na takie zdjęcie, a następnie poruszanie nim w każdym kierunku.

Panoramy 360 stopni – promuj swój biznes

Panoramy sferyczne na Facebooka to wspaniały sposób na reklamę Twojego biznesu lub firmy. Zdjęcia 360 stopni dają znaczne możliwości zaprezentowania pomieszczeń lokalu usługowego, hostelu czy biura. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej fascynująca i pomaga dokładnie poznać oglądane punktem. Udostępnienie zdjęć 360 stopni na Facebooku wpłynie korzystnie na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta i zwiększy jego zaufanie do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje o wiele większym prawdopodobieństwem, iż z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto użyć na Facebooku głównie gdy prowadzimy biznes, który bazuje na komfortowych pomieszczeniach (jak przykładowo sale konferencyjne bądź hotel), ale też jeśli pragniemy nakłonić potencjalnych pracowników, by skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej lub po prostu przybliżyć naszym klientom miejsce, w którym działamy.

Wykonanie sferycznych zdjęć panoramicznych zleć specjaliście!

Przygotowanie sferycznego zdjęcia panoramicznego, wprawdzie teoretycznie można zrealizować na własną rękę, jednakże do celów reklamowych rekomenduje się wybrać wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się zawodowo tematyką interaktywnych fotografii. Czemu to najlepsze rozwiązanie? Polecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność stworzenia dobrych jakościowo fotografii, które dodatkowo będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest również kosztowna ani trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy listę fotografów polecanych przez Google do opracowania panoram sferycznych. W katalogu tym wymienieni są tylko Ci specjaliści, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google oraz zamieścili określoną ilość prawidłowych panoram 360 stopni.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]