Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Zleć pozycjonowanie www Kraków.

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość korzystania z niego do wyszperania potrzebnych usług i produktów spowodowała, że każda firma chce aktualnie wybić się w sieci. Naturalnie, samo założenie strony firmowej nie zagwarantuje, iż potencjalni klienci do nas trafią – ważna jest przecież widoczność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych przedsiębiorstw, które funkcjonują tylko w określonym województwie czy też nawet w jednej miejscowości, np. w Lublinie czy też w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – zaprezentuj swoją ofertę docelowym klientom

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach sklepów albo usług używają głównie fraz lokalnych, to znaczy mających w składzie nazwę konkretnego miasta, np. “depilacja brwi kraków”, “sklep sportowy kraków” czy “ciastkarnia kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla niewielkich podmiotów na przedstawienie swoich usług ewentualnym klientom, rezydującym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, iż działania SEO ukierunkowane są na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, na przykład przez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma, wdrożenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie firmy z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży tworzenia stron www i pozycjonowania, optymalizacji od blisko 15 lat. W trakcie tych lat dobrze poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym lokalnym podmiotom zwiększyć widoczność ich stron www i w ten sposób trafić do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, poprawę treści oraz optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny Account Manager, a dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może sprawdzać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]