Tworzenie stron internetowych to złożony proces

Tworzenie stron internetowych to złożony proces

Poznaj więcej szczegółów o projektowaniu stron internetowych Kraków.

Wygoda stron internetowych bierze się w szczególności z ich wzornictwa. Projektując witryny internetowe należy nie tylko opierać się na walorach estetycznych, ale też przyzwyczajeniach użytkowników – gdy poruszanie się na stronie będzie dla nich przyczyną problemów, od razu wejdą na drugą witrynę i wybiorą towary innej firmy. By zatem strona przyniosła nam spodziewane korzyści, warto zatroszczyć się o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak jednak prezentuje się właściwie stworzona witryna? Co zrobić, by goście nie wyłączyli jej zbyt szybko?

Jak projektować strony internetowe?

Centralną zasadą, jaką należy kierować się projektując strony internetowe jest odznaczenie najistotniejszych części portalu – ściągną wówczas uwagę użytkownika i nakłonią go do kliknięcia. Łatwo uczynić to można dzięki użyciu kontrastowych odcieni, pamiętając oczywiście o tym, żeby tony bilansowały się na ekranie. Istotna jest także to, żeby główne elementy strony osadzić na osi, po której wędruje uwaga internauty – to wynika z rozwiązań od lat stosowanych w sieci.

Projektowanie stron internetowych – komu powierzyć?

Jak łatwo się domyślić, zaprojektowanie dobrej witryny www nie będzie proste. W przypadku witryny komercyjnej nietrafionym rozwiązaniem okaże się więc amatorskie jej zaprojektowanie. By zyskać pewność, iż witryna będzie przynosić zyski, należy zlecić to specjalistom – najlepiej agencji doświadczonej tak w projektowaniu witryn, jak i ich kodowaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]