Wirtualny spacer 3D a promocja firmy

Wirtualny spacer 3D a promocja firmy

Wirtualny spacer z modelem 3D. Rzetelną pomoc fachowca w tym zakresie uzyskasz na tej stronie.

Wirtualny spacer z modelem 3D to znakomita metoda na przedstawienie ewentualnym klientom naszej nieruchomości, biura czy powierzchni usługowej, z których planują korzystać. Dla większości klientów opcja obejrzenia takiego wnętrza przed zawarciem umowy jest niezwykle ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie pomyślnej dla nas decyzji. Ale czym są wnętrza 3D oraz spacer wirtualny? Jak można użyć taką wizualizację w biznesie i dlaczego powinno się to robić? Odpowiedź przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Co daje wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie sporej ilości zdjęć model 3D naszej nieruchomości, któremu przyglądamy się niczym „domowi dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy plan wszystkich lokali, a my możemy go przybliżać, przesuwać i skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model jest udostępniany użytkownikom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni dostęp do kompletnej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Niezależnie od wykonania samego modelu wnętrza 3D, możemy również zdecydować się na interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. To wariant cieszący się ogromną popularnością. Polega on na tym, iż prócz oglądania samego modelu 3D pomieszczeń, przykładowo siedziby przedsiębiorstwa lub hostelu, jesteśmy w stanie przenieść się pojedynczym kliknięciem do wybranego wnętrza, a potem rozpocząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR daje możliwość też przemieszczać się do innych pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistości.

Gdzie opłaca się opublikować wnętrza 3D?

Za pośrednictwem wnętrz 3D z wirtualnym spacerem jesteśmy w stanie szczegółowo pokazać klientom konkretny budynek i jego wnętrza. Taką formę promocji można zastosować do zaprezentowania hotelu, pracowni bądź restauracji, jak również po prostu zademonstrować rozległemu kręgowi zainteresowanych jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy także wykorzystać, jeśli sprzedajemy mieszkanie, by ewentualni klienci byli w stanie wnikliwie przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym powinno się opracować z wielu powodów. Pierwszy z nich to opcja opublikowania ich w Google Maps, na naszej stronie www lub dodanie ich do wielu przydatnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D pozwala efektywniej nakłonić klienta, aby zamówił nasze usługi . Internauci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je znacznie większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to także doskonała metoda na wyróżnienie się na tle konkurencji, bowiem aktualnie – pomimo powszechnej dostępności tej technologii – nie wszystkie firmy ją stosują. Model wnętrza 3D można uzyskać w prosty sposób — należy po prostu zamówić jego opracowanie u wykwalifikowanego fotografa.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]