Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych studentów

Jeśli szukasz więcej informacji dotyczących digital paintingu, skieruj się w to miejsce.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która współcześnie zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko wykorzystywana m.in. w filmie, reklamie i grach komputerowych. Chcesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci rozwijać koncept wyimaginowanych światów, tworzyć fantastyczne postaci, jak również obrabiać zdjęcia w programach graficznych. Lekcje obejmują także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting odbywa się w małych grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak posługiwać się maskami i warstwami, wykorzystywać światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i asystują uczniom w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych zawodowców

Na kurs digital paintingu mogą zapisać się osoby, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o pasjonatach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, animacją, grami komputerowymi i reklamą.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]