Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Zwiększ terminowość wpłat od klientów – skorzystaj z aplikacji Flobo

Po więcej szczegółów o Flobo kliknij tutaj.

Właściciele firm nieprzerwanie poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a w tym samym czasie ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie pomniejszych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Automatyczna obsługa należności – zasady działania

Automatyczne księgowanie faktur poprzez aplikację Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a potem obserwuje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie innych kluczowych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko największych przedsiębiorstw, ale również i tych małych, które w miesiącu obsługują zaledwie sto dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, nadzwyczaj przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy nieustannie natrafiają na problemy z migającymi się od zapłaty klientami – to moduł automatycznej windykacji.

Robot do automatycznego księgowania faktur dla pensjonatów, firm usługowych oraz szkół

Zastanawiasz się czy robot Flobo to odpowiednia usługa dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo oferuje kilka typów automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje przelewy abonamentowe, wobec tego doskonale sprawdzi się w szkołach niepublicznych lub językowych, czy wszędzie tam, gdzie opłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą także domy wypoczynkowe, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje przelewy od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym różne usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi żąda wcześniejszej opłaty, Flobo będzie sprawdzać przelewy do zleceniodawców i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]