Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

wyprawy w góry, wyprawy górskie

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny oraz sporty ekstremalne? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem ceniącym rzetelnie przygotowane i bezpieczne wyprawy w towarzystwie profesjonalnych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Exploruj.pl planuje trekkingi, które prowadzą na pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja skierowana jest do miłośników górskiej turystyki, tak przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które lubią aktywne spędzanie wolnego czasu i zdobyły już umiarkowane doświadczenie w podobnych ekspedycjach. By partycypować w wyprawie nieodzowny jest dobry stan zdrowia, a także świetna sprawność fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy rodzaj to wyprawa dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wypadach na szczyty gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Wysokim stopniem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o dużej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne doznania. Pozwalają przy tym zrealizować pragnienia i sprawdzić się w niecodziennych okolicznościach. Firma korzysta z wykwalifikowanych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali dogłębnie naturę górskiego terenu, ale także ochoczo dzielą się swoimi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Pirin, w Dolomity i Alpy.

Nasza lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]