Jakie baseny kąpielowe i akcesoria do nich są dostępne?

Jakie baseny kąpielowe i akcesoria do nich są dostępne?

Jeśli chcesz nabyć baseny kąpielowe, powinieneś odwiedzić tę stronę

Basen kąpielowy niemal wszystkim kojarzy się z prestiżem, lecz jest to też ogromna przyjemność, sposób na relaks czy na uprawianie sportu. Na posiadanie basenu zatem na pewno warto się zdecydować, pamiętając jednak, aby stawiać tylko na profesjonalne rozwiązania. Baseny kąpielowe zaprojektowane, wybudowane oraz serwisowane przez profesjonalistów to gwarancja ich funkcjonalności i solidności.

Jakie baseny kąpielowe można wybrać?

Baseny dzielą się na baseny profesjonalne, przykładowo dla salonów spa albo obiektów sportowych, a także baseny do użytku prywatnego – wewnętrzne, ogrodowe bądź przydomowe. Podział na baseny wewnętrzne i zewnętrzne to kolejne kryterium. W przypadku basenów wewnętrznych konieczne jest postawienie hali basenowej, która powinna spełniać pewne warunki, na przykład dotyczące wilgotności powietrza bądź wytrzymałość materiałów budowlanych na chemię basenową. Zatrudnienie profesjonalnej ekipy jest więc niezbędne do jego budowy.
Poza tym do wyboru jest ogromna liczba typów basenów. Dostępne są rozmaite kształty: okrągłe czy ósemkowe, baseny prostokątne, płytkie brodziki czy długie baseny typu fast lane, doskonałe dla miłośników pływania i zwolenników dbania o kondycję. Dostępne są również baseny o rozmaitych konstrukcjach, na przykład modele, które mają całe niecki wpuszczane w ziemię bądź też o obniżonym poziomie wody, co prezentuje się niezwykle atrakcyjnie.

Dodatki do basenów kąpielowych

Pragnąc zminimalizować koszty, przy projektowaniu i budowie basenu można wybrać proste rozwiązania, jednak nie w każdym przypadku dodatkowe akcesoria generują wielkie wydatki. Niesamowite wrażenie robi na przykład oświetlenie basenowe, które podświetla wodę, dzięki czemu dekoruje także ogród czy halę basenową. Godnym polecenia pomysłem w przypadku basenów zewnętrznych jest zadaszenie, które wydłuża sezon kąpieli z trzech do aż sześciu miesięcy, a także zapewnia dyskrecję oraz gwarantuje bezpieczeństwo najmłodszych członków rodziny i zwierząt domowych. Jeżeli basen ma być wykorzystywany przede wszystkim do wypoczynku, warto zdecydować się na specjalne schody. Takich elementów jest jednak dużo więcej – pewne zwiększają walory funkcjonalne basenu, inne natomiast nadają mu bardziej ekskluzywny charakter.

Nasza lokalizacja:
Baseny Kąpielowe Biuro Budowy, Projektów i Doradztwa Sp. z o.o.
ul. Rubinowa 2A
44-121 Gliwice

Tel.: +48 (32) 332-69-11
E-mail: [email protected]