Okna i drzwi aluminiowe – duże, stabilne i wytrzymałe przeszklenia

Okna i drzwi aluminiowe – duże, stabilne i wytrzymałe przeszklenia

Jeśli chcesz kupić drzwi aluminiowe z Niepołomic, koniecznie wejdź na https://bit.ly/2RVJp5m.

Aluminium to metal powszechnie stosowany w budownictwie, z którego coraz częściej produkuje się drzwi i okna, stanowiące alternatywę dla stolarki z drewna bądź tej z polichlorku winylu. Do tej pory drzwi i okna z aluminium zazwyczaj spotykane były w bankach, w biurowcach oraz w budynkach użyteczności publicznej, jednakże aktualnie stosuje się je także w domkach prywatnych.

Zalety okien i drzwi aluminiowych

Dlaczego warto zdecydować się na drzwi i okna aluminiowe?

Stolarka aluminiowa jest niezastąpiona, jeśli idzie o wielkoformatowe konstrukcje. To dlatego jest tak chętnie wybierana przez architektów drapaczy chmur – pozwala na konstrukcję obiektów, w których przeszklenia stanowią przeważającą część elewacji. Ten typ budownictwa przyjął się też w budownictwie prywatnym – w ostatnim czasie popularne są nowoczesne domy jednorodzinne, w których wykorzystuje się okna oraz drzwi z aluminium do stworzenia przeszklonych ścian. Tym sposobem do wnętrz dociera więcej naturalnego światła, a mieszkańcy mogą cieszyć się panoramą sąsiadującej z nimi przyrody.

Ważnymi atutami metalu jakim jest aluminium jest jego niezwykła odporność na działanie wody i promieni słonecznych oraz utlenianie, a także jego lekkość i plastyczność. Pozwala to budować duże, solidne ramy dla powierzchni szklanych, nierzadko o dość nieszablonowych konturach. Warto podkreślić, że współczesne produkty stolarki aluminiowej charakteryzują się bardzo dobrym współczynnikiem przenikania ciepła.

Polski producent okien oraz drzwi aluminiowych – MTS Dom Sp. z o.o.

Polski producent okien oraz drzwi aluminiowych, spółka MTS Dom z Niepołomic, działa na rynku od ponad dwóch dziesięcioleci. Oferta firmy jest nadzwyczaj szeroka. To między innymi systemy okienno-drzwiowe, przesuwane i fasadowe. W asortymencie tego producenta dostępne są także ogrody zimowe oraz systemy dodatkowe, jak konstrukcje nośne balustrad albo ramowe konstrukcje wypełnione siatką, instalowane na witrynach, drzwiach i oknach, które tworzą barierę zabezpieczającą wnętrze przed owadami. Artykuły MTS Dom sprzedawane są w ogromnej gamie barw, między innymi kolorach strukturalnych oraz drewnopodobnych i w palecie RAL, w związku z tym łatwo można wybrać optymalny kolor produktu do dowolnego projektu.

Nasza lokalizacja:
MTS DOM Sp. z o.o.
ul. Na Grobli 2F
32-005 Niepołomice

Tel.: +48 12 281 33 91
E-mail: [email protected]