Pokrycia dachowe z blachy – zalety i oferta polskiego producenta

Pokrycia dachowe z blachy – zalety i oferta polskiego producenta

Kup pokrycia dachowe.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy ponownie wypierają z rynku stosowane przez dziesiątki lat standardowe dachówki ceramiczne i betonowe. Liczne zalety tego rodzaju pokryć dachowych przyczyniły się do tego, iż są one rekomendowaną opcją nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz także dla deweloperów.

Nieskomplikowany montaż i łatwość dopasowania do każdej struktury dachu – blachodachówki

Blachodachówki wygrywają na rynku budowlanym z kilku względów. Po pierwsze ważą zdecydowanie mniej niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury dachui zarazem ułatwia transport oraz wyładunek tych elementów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich założenie jest nie tylko proste, ale i szybsze w porównaniu do układania dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich precyzyjne ustawienie pochłania zazwyczaj dużo więcej godzin. Następną istotną zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do zasadniczo dowolnej, także niezwykle skomplikowanej, struktury dachu, gdyż blachodachówkę da się bez przeszkód przyciąć na wymiar. Ten typ pokryć dachowych sprawdza się świetnie zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i wspaniale komponuje się ze starymi budynkami, głównie dlatego, iż bardzo przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się również większą szczelnością. Na dodatek łatwo je doczyścić. Na dobrą sprawę wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i zmycie wodą, natomiast w przypadku bardziej opornych zabrudzeń przyda się preparat do mycia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić pokrycia dachowe wysokiej jakości?

Aby nabyć nowoczesne blachodachówki dobrej klasy nie trzeba daleko się rozglądać. Na rodzimym rynku od trzech dziesięcioleci działa marka REGAMET, w ofercie której znajduje się obszerny wybór paneli dachowych, blachodachówek i blach trapezowych. Wyroby te można dostać w stacjonarnych sklepach tej firmy, funkcjonujących na obszarze czterech województw Polski południowo-wschodniej: lubelskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Dumą firmy REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się zwiększoną odpornością na rdzewienie, uszkodzenia mechaniczne, jak również powstawanie rys. Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, dlatego nie licząc własnych produktów oferuje również akcesoria dachowe (np. obróbki blacharskie czy okna dachowe) oraz dachówki ceramiczne i betonowe innych wiodących marek.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08