Pracownia architektoniczna – Bartłomiej Sitarski

Pracownia architektoniczna – Bartłomiej Sitarski

Zajrzyj w to miejsce, aby uzyskać fachową pomoc profesjonalistów z biura architektonicznego Kraków.

Na pewno chcesz, by w Twoim nowym domu wszystko było takie jak chcesz. Powodzenie Twoich działań zależy zwłaszcza od tego, który projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najlepszych ofert nie powinno być jednak trudne – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna lub także, jeśli najistotniejszy jest dla Ciebie termin, możesz kupić gotowy projekt. Które rozwiązanie będzie korzystniejsze? Które wybrać??

Projekt z katalogu – taniej niż w biurze architektonicznym

W sieci bez trudu znajdziesz wiele projektów domów. Są tam oferty dla klientów z niewielkimi oczekiwaniami i tych, którzy chcą zyskać bardziej nietypowy projekt. Ich najważniejszą zaletą jest niewątpliwie cena – za najprostsze wydasz już za trochę ponad 2000 zł. Oprócz tego jest to najlepsza opcja dla osób, którzy chcieliby kupić projekt jak najszybciej – katalogowe projekty możemy mieć w kilka chwil.

Projekt sporządzony w biurze architektonicznym

Usługi, które oferuje biuro architektoniczne okażą się idealne dla klientów, którzy chcieliby wznieść dom, który będzie odróżniał się wśród innych budynków. Decydując się na takie wyjście możemy być pewni, że projekt spełni wszystkie nasze oczekiwania – przed jego sporządzeniem architekt zapyta nas, jakie szczegóły są jest dla nas najistotniejsze.

Koszty projektów w biurze architektonicznym

Dokument wykonany przez biuro architektoniczne będzie niestety znacznie bardziej kosztowny od katalogowego – osoby, które na niego postawią muszą przygotować się na koszt rzędu dwustu zł za metr kwadratowy.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]