Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Aranżacja wnętrz – powierz to specjaliście

Projekty mieszkań Kraków – zleć wykonanie fachowcowi.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których żyjemy, ma niezmierny wpływ na nasz nastrój. Wskazane jest więc zadbać o to, by wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je idealnie, konieczne są konkretne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc specjalisty na wszystkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia opracowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projektowanie wnętrz – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz niejednokrotnie nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. Aby jego sugestie zostały zrealizowane, zazwyczaj konieczny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt oferuje także pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]