Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Biuro architektoniczne – nie tylko projekty budowlane

Na http://bit.ly/2MDseSJ otrzymasz kompleksową pomoc profesjonalistów w zakresie przygotowania projektów budowlanych Kraków.

Biuro architektoniczne oferuje zróżnicowany wachlarz usług – pomaga spełniać marzenia osób, które pragną osiedlić się w praktycznym i komfortowym domku, ale też kieruje ofertę do przedsiębiorstw czy instytucji publicznych. Architekt przygotowuje pełny projekt budynku, a później czynnie pilnuje przebiegu prac, planuje renowację domu bądź proponuje aranżację już gotowych rezydencji, jak również projektuje bieg instalacji wewnątrz nieruchomości.

W czym pomoże Ci doświadczone biuro projektów?

Szukasz kreatywnych, niespotykanych projektów budowlanych? Chcesz, żeby Twój dom wyróżniał się spośród innych budowli w mieście? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, że Twój dom będzie funkcjonalny, a przy tym po prostu komfortowy? Zgłoś się do naszego biura projektowego! Pośród projektów budowlanych oferujemy zarówno te uwzględniające najświeższe nurty w projektowaniu przestrzeni, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro projektów – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty wnętrz komercyjnych, budynków użyteczności publicznej, jak i aranżacji mieszkań czy domków jednorodzinnych. Dotychczasowe realizacje obejmują m.in. kawiarnie, apartamenty pod wynajem, żłobki i budynki rekreacyjne. Konfiguracja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do indywidualnych potrzeb zamawiającego, jak również specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro architektoniczne może również opracować plan praktycznych i obszernych garderób, dzięki którym możliwe jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu lub domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]