Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Catering na imprezy – profesjonalni kelnerzy i kucharze

Na https://lastrada.pl/catering-eventowy/ zamówisz catering na imprezy w Krakowie.

Okres letni obfituje w nadzwyczaj modne ostatnio pikniki firmowe czy eventy na świeżym powietrzu, ale w zasadzie przez cały rok w różnych miastach kraju odbywają się benefisy, sympozja albo gale. Wszystkie te eventy muszą mieć stosowną oprawę, której niezbywalną częścią są profesjonalnie przyrządzane i zaserwowane posiłki. Najlepszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie firmy oferującej wszechstronną usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezy – liczy się profesjonalizm

Masz zamówioną salę na event bądź zdecydowałeś się już na punkt, w którym urządzisz piknik? To super! Teraz należy zadbać o to, żeby uczestnicy imprezy mieli możliwość zjedzenia pysznych napojów, ciepłych dań oraz przekąsek. Miej na uwadze, że podczas istotnych wydarzeń nie można postawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku sali i myśleć, iż zaproszeni goście obsłużą się samodzielnie. Jakość oprawy wydarzenia ma znaczenie – wygodne ustawienie stolików, szykowne ozdoby, a także prawidłowe ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy imprezy zapewne będą również zadowoleni, jeśli posiłki będą podawać im kompetentni kelnerzy, a potrawy będą prezentować się na talerzu niczym w cenionych restauracjach.

Dlaczego warto skorzystać z usług cateringu imprezowego?

Zaletą zamówienia oferty cateringu imprezowego jest bezsprzecznie to, iż wynajęta do pomocy ekipa nie tylko przygotuje pyszne menu, ale też drobiazgowo zadba o całą jego otoczkę. Potrawy i przekąski zostaną dostarczone w umówioną lokalizację, załoga firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoły, a następnie profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać uczestników podczas wydarzenia. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli umożliwi to wyposażenie wynajętej przestrzeni, kucharze mogą umilić czas uczestnikom pokazem tzw. live cooking, co dla gości może być jedyną w swoim rodzaju sposobnością, by przyjrzeć się na żywo jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która funkcjonuje w branży od dłuższego czasu i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego typu imprez, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i kameralnych. W czasie ustalania niuansów oferty podpowie ona, jakie napoje, dania i zakąski idealnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie własne zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]