Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Jak znaleźć salę na ważne przyjęcie okolicznościowe?

Szukasz pełnej oferty przyjęcia w ogrodzie? Znakomicie trafiłeś! Wejdź na palacradziwillow.pl.

Gdy ktoś wspomina o organizacji wielkiej imprezy rodzinnej, zazwyczaj naszym błyskawicznym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z weselem. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przyjeżdża dziesiątki krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to też komunie święte, „18-tki” czy ceremonie chrztu. Gdy lista gości jest bardzo długa, na ogół nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym mieszkaniu. W takiej sytuacji powinniśmy zamówić pasujący do okazji lokal.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – zagwarantuj uczestnikom zabawy odpowiednie warunki

Każdy rodzaj imprezy wiąże się z różnymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak np. urodziny bądź osiemnastka, w której będą brać udział w większości osoby dorosłe, zaproszonym wypada udostępnić nie tylko miejsce, w którym skonsumują bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z kolei przyjęcia, w których sporą grupę uczestników będą stanowić najmłodsi, między innymi komunie lub chrzty, dobrze jest urządzać w miejscu, które poza wydzierżawieniem sali wewnątrz budynku oferuje także przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie znużą się za szybko zabawą i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Potrawy serwowane uczestnikom również trzeba dopasować do okazji. Organizując takie wydarzenie opłaca się więc sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zadba o wyśmienite potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe nawet dla 130 osób!

Wynajęcie lokalu na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większych miejscowościach, nie jest wielką trudnością, jednakże rzadko która oferta może konkurować z Pałacem Radziwiłłów, zlokalizowanym w podkrakowskich Balicach. Od dekad w nieomal dworskiej oprawie urządzane są tu przyjęcia komunijne, chrzty oraz – naturalnie – wesela, które wszyscy goście będą wspominać przez lata. W Pałacu można zarezerwować jedną bądź kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć łącznie do stu trzydziestu osób. Natomiast jeśli przyjęcie zostanie urządzona w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści nawet ponad trzystu gości. Co najistotniejsze, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od rozstawienia i przystrojenia stołów, poprzez przyrządzenia posiłków, aż po profesjonalną kadrę szefów kuchni i kelnerów.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]