Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

parking lotnisko kraków balice

Sposobność przybycia nawet w bardzo odległe zakątki naszego globu, szybkość oraz komfort – to nadrzędne plusy lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju transport zyskał olbrzymią popularność. Podróż, której elementem jest przelot samolotem, wiąże się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest bezsprzecznie problem dojechania na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać kilkanaście kilometrów. Tak daleką trasę najlepiej jest pokonać własnym autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te i inne zagadnienia związane z dotarciem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła znalezienie dobrze przygotowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są lokalnych i międzynarodowych przewoźników.

Parking przy lotnisku w Balicach – leć bez trosk, twój samochód jest bezpieczny

Wylatujący z lotniska w krakowskich Balicach mogą bez problemu przygotować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dojechać własnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W czasie wyjazdu nie muszą na pewno martwić się o swój pojazd, ponieważ parking zapewnia jego pełną ochronę. Bezpieczeństwa samochodu pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi monitoring. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość telefonicznej rezerwacji, tym samym nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Parking jest ponadto w całości utwardzony, co jest ogromnie przydatne w czasie opadów śniegu lub deszczu.

Parking przy lotnisku w Balicach – możesz liczyć na wsparcie jego personelu

Jeżeli wybierzemy ofertę parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy liczyć również na liczne ułatwienia, dzięki którym podróż przebiegnie bez problemów. Najistotniejszym z nich jest w rzeczy samej sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Co więcej, podróżni mogą liczyć na asystę personelu parkingu w nagłych przypadkach, jak np. obniżenie ciśnienia w oponach bądź rozładowanie akumulatora.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]