Opieka nad grobami

Opieka nad grobami

Zamów opiekę nad grobami Kraków na http://tinyurl.com/hf5kvx3.

Oblicze pomników naszych bliskich jest świadectwem naszej pamięci. Nie zawsze jednak mamy chwilę, by się nimi zająć – nawet, kiedy nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie żyjemy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem jednak, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy w odległej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki muszą zostać brudne – doskonałym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Zainteresowanie opieką nad grobami – skąd się bierze?

Na taką pomoc decydują się nie tylko osoby, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno spotkać także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich krewnych zwyczajnie nie mają siły. Firmy, których domeną jest opieka na grobami często oferują także inne usługi, takie jak zakładanie ławek albo doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty oraz korekty liter.

Opieka nad grobami – jak dużo zapłacimy?

Ceny, jakie będziemy musieli opłacić specjalistom opiekującym się nagrobkami naszych najbliższych są naprawdę zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od zakresu pomocy – jeśli wybieramy tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od 30 do 40 zł. Jeśli jednak chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało grób regularnie, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu czterystu PLN rocznie. Pamiętajmy, iż koszty uzależnione są także od rozmiarów grobów, zaś najdroższe okazuje się czyszczenie rodzinnych grobowców.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]