Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Organizacja imprezy firmowej – nie zapomnij o cateringu

Szukasz szczegółowych informacji o lokalu na imprezę w Krakowie? Dobrze trafiłeś! Kliknij tu.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne i wspólne grille dla pracowników i ich bliskich, mające na celu zbudowanie głębszych więzi między zatrudnionym i zatrudniającym. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują głośne eventy, np. po to, żeby świętować zdobyte nagrody branżowe, a także rozmaite szkolenia, bankiety dla kontrahentów biznesowych czy konferencje. Takie wydarzenia wymagają dobrego przygotowania, tym bardziej jeżeli mają być wykorzystane później w celu marketingowym.

Gdzie wyprawić bankiet firmowy?

Jeśli nie mamy na terenie firmy pojemnych wnętrz, które nadają się do wyprawienia w nich eventu, trzeba rozejrzeć się za ofertami najmu lokali, które pomieszczą wszystkich podejmowanych gości uroczystości. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym planujemy imprezę korespondowało swoją estetyką do rangi urządzanej uroczystości. Prestiżowe bankiety dla kontrahentów spółki, w czasie których świętowane są jej nadzwyczajne osiągnięcia, nie mogą zostać urządzone w byle jakiej sali. Wypada w takich wypadkach zorganizować imprezę w klimatycznym miejscu, które wyraźnie zaakcentuje doniosłość wydarzenia. Natomiast jeżeli na event sproszone będą osoby nie mieszkające w bliskiej okolicy lokalu, należy wybrać salę, znajdującą się niedaleko rozbudowanej bazy noclegowej, do której bez przeszkód można dojechać o każdej porze dnia.

Organizacja imprez firmowych – powierz catering rzetelnej firmie

W trakcie planowania eventu firmowego nie można pominąć tak ważkiego elementu, jak dostarczenie gościom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Preferowanym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku profesjonalnej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w wyznaczone miejsce wybornych dań dla obecnych, ale też pomoże w wyborze menu i zajmie się rozstawieniem stołów. W trakcie prestiżowych imprez wskazane jest też zapewnienie zaproszonym doskonałej obsługi. Warto więc szukać usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne posiłki, a także doświadczonych szefów kuchni, którzy przygotują nie tylko wyśmienite, ale i zachwycające wizualnie dania.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]