Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Parking przy Balicach – gdzie zostawić samochód przed wylotem?

Kraków Balice parking. Uzyskaj więcej informacji.

Podróż samolotem jest coraz popularniejszym środkiem transportu, preferowanym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, lecz to rodzi problem: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Zostaw samochód pod dobrą opieką – długoterminowy parking przy lotnisku

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ wiele wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, na przykład w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy postawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – naszej własności pilnuje profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione auta podlegają ubezpieczeniu na czas postoju.

Pomoc techniczna, transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca – co oferują długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają także inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych będą mogli użyć odpowiedniej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]