Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Planujesz szkolenie biznesowe? Zamów usługę cateringu firmowego

Sprawdź, kto ma w swojej ofercie catering dla firm. Kliknij tu.

Warsztaty, ważne spotkanie biznesowe albo konferencja – każda poważna firma niechybnie pewnego dnia stanie przed problemem zaplanowania takiego wydarzenia. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które na ogół nie są w zakresie czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie przekąsek i napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli organizowane spotkanie przyciągnie mnóstwo osób, warto skorzystać z usług cateringu dla firm.

Catering biurowy – przekąski, które można szybko spożyć

Sympozja oraz szkolenia biznesowe to wydarzenia, które zwykle trwają po 5-7 godzin, w wielu przypadkach także przez parę dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują ścisły program prelekcji, pomiędzy którymi przewidziane są najczęściej dwie-trzy kwadransowe przerwy, w czasie których niemożliwe jest spożycie dużego posiłku w okolicznej restauracji. Z tej przyczyny konieczne jest udostępnienie gościom niedużych przekąsek i napojów, które mogą błyskawicznie skonsumować w czasie przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, nawet zabrać na salę prelekcji. Podmioty oferujące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stołu z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z kawą oraz herbatą, jak również z drobnym poczęstunkiem, które można skonsumować bez niebezpieczeństwa zabrudzenia ubrania i rąk. W ramach usługi cateringu dla firm dostarczane są także urządzenia do przyrządzania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – istotna część warsztatów biznesowych

Przerwy kawowe są nadzwyczaj ważne, pozwalają bowiem uczestnikom odpocząć po kilku godzinach wytężonej koncentracji. Oprócz tego jest to też sposobność nawiązania kontaktu z pozostałymi gośćmi oraz obgadania w luźnej atmosferze kwestii omawianych na szkoleniu. Sprzęt z kawą i różnymi napojami, który widuje się na korytarzach obiektów konferencyjnych, nie ma szans sprostać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci renomowanych konferencji lub płatnych szkoleń nie mogą wszak pić z tekturowych kubeczków, spożywając własnoręcznie zrobione czy też kupione po drodze w sklepie kanapki. Zamówienie usługi cateringu firmowego podkreśli więc prestiż wydarzenia i równocześnie pokaże, że jego organizator zadbał też o komfort uczestników.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]