Przyjęcie weselne – na co zwrócić uwagę podczas jego organizacji?

Przyjęcie weselne – na co zwrócić uwagę podczas jego organizacji?

Aktualna oferta sali ślubnej w Krakowie znajduje się na tej stronie.

Ceremonia ślubna i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina państwa młodych oraz ich goście będę mówić przez kilka kolejnych miesięcy, a często wręcz lat. Jeżeli młoda para postanowi urządzać przyjęcie dla dużej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z którym będzie musiała się zmierzyć, jest wybranie odpowiedniej sali na przyjęcie weselne, w której uczestnicy spędzą ten niepowtarzalny dzień w najlepszych warunkach.

Sala weselna – sprawdź jej odległość od kościoła i pojemność

Szukając miejsca na wesele nowożeńcy powinna rozważyć parę istotnych okoliczności. Przede wszystkim musi znać ilość zaproszonych krewnych i znajomych, by mieć pewność, że w wybranym domu weselnym bez trudu znajdzie się wystarczająco przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć swoje miejsce ich przy stole, ale ważne jest także, żeby mieli możliwość zatańczenia. Oprócz tego nowożeńcy powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od kościoła położony jest dom weselny i czy dojazd do niego będzie prosty. Jeżeli na ślub zaproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innym województwie, wypada poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się duża baza noclegowa. Trzecią kwestią jest samo zaplanowanie wesela, innymi słowy załatwienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego, udekorowanie sali i przygotowanie menu. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto skorzystać z oferty domów weselnych, które świadczą asystę w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

Dom weselny w Balicach – przyjęcie z olśniewającą oprawą

Młode pary z małopolski, głównie z okolic Krakowa, mogą wyprawić zabawę weselną w nadzwyczaj malowniczym miejscu, jakim jest Pałac Radziwiłłów zlokalizowany w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady ślubne odbywają się od setek lat, a każde z nich zyskuje niesamowitą oprawę. Pałac ma cztery pomieszczenia gotowe pomieścić ponad setkę osób. Przyjęcie można zorganizować także w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez problemu ponad 300 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, iż położony jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma bardzo bogatą bazę noclegów. Podróż gości z kościoła do sali weselnej nie trwa więc dłużej niż 30 minut.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]