Zalałeś lub upuściłeś iPhone’a? Serwis Apple w Warszawie go naprawi

Zalałeś lub upuściłeś iPhone’a? Serwis Apple w Warszawie go naprawi

Wymiana szybki iPhone 7 Plus - usługa na miarę waszych potrzeb.

Komputery, tablety i smartfony są obecnie niezbędną częścią naszego życia osobistego oraz zawodowego, dlatego nabywając te urządzenia zazwyczaj wybieramy te godne zaufania. Taką renomą szczycą się od dziesięcioleci produkty firmy Apple, które mimo swojej bardzo wysokiej ceny w stosunku do urządzeń pozostałych firm, co roku zdobywają sobie setki tysięcy nowych klientów. Jednak nawet sprzęt najwyższej jakości może zostać uszkodzony czy też stracić swoje właściwości w rezultacie nieuważnego użytkowania. Ale nie oznacza to, iż od razu należy wymienić go na nowy – wystarczy wszak oddać go do serwisu Apple.

Serwis Apple Warszawa – eksperci od wymiany baterii i odzyskiwania danych

Kto posiadał produkty Apple wie z pierwszej ręki, iż te urządzenia funkcjonują bezawaryjnie przez wiele lat, jednakże nawet one nie oprą się zniszczeniom, które wynikają z ich nieuważnego użytkowania. Serwis Apple Warszawa regularnie dostaje zlecenia na wymianę szybki tylnej i przedniej, zbitych na skutek mocnego uderzenia w urządzenie, wymianę baterii, która po latach wolno się ładuje, a także wymianę pozostałych małych elementów jak niedziałający przycisk HOME bądź niesprawne obiektywy aparatów. Fachowcy serwisu będą wsparciem także w przypadku potrzeby odzyskania ze smartfona utraconych danych czy jego zalania.

Serwis iPhone Warszawa – smartfon możesz dostarczyć do naprawy za pośrednictwem kuriera

Póki smartfon jest na gwarancji większość napraw bez przeszkód dokonamy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Trudności zaczynają się po wyczerpaniu gwarancji, dlatego że naprawa nawet niewielkich usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować niemałe koszty, które nie każdy może ponieść. Całe szczęście na obszarze naszego kraju, w głównej mierze w dużych miejscowościach jak Warszawa, funkcjonują serwisy Apple przeprowadzające naprawy pogwarancyjne, w których eksperci z kilkuletnim doświadczeniem nawet w parę minut są w stanie zrealizować naprawę smartfonów tej marki nowszej i starszej generacji, wyprodukowanych w okresie ostatniej dekady, a więc:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6 Plus i 6S;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XR, XS i XS MAX;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini
– iPhone SE 2020.

Jeśli w mieście twojego zamieszkania nie działa serwis serwisu iPhone’a i nie masz możliwości go dostarczyć osobiście do punktu, szukaj specjalistów, którzy podejmą się naprawy telefonów Apple dostarczanych za pośrednictwem usług kurierskich. Takim usługodawcą jest m.in. Wymiana Szybki Serwis Apple w Warszawie.

Nasza lokalizacja:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555