Jak wybrać kufry na motocykl

Jak wybrać kufry na motocykl

Szukasz kufrów motocyklowych? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich wypraw motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – prawdopodobnie często musisz przewieźć jakikolwiek bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to łatwe. Co poniektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z najbardziej praktycznych oraz bezpiecznych sposobów na transport bagażu jest kufer na motocykl. Jednak jaki kufer na motor zakupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motocykl – typy / Kufry do motocykla – rodzaje / Typy kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, który jest instalowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast instaluje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje walory. Kufry centralne są znacznie bardziej pojemne oraz stabilne, a na domiar tego – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co poprawia wygodę jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je zakupić pojedynczo lub też od razu w zestawie. Są niesłychanie zróżnicowane, wskutek tego nim dokona się kupna, warto zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i kupić taki kufer, który najodpowiedniej odpowiada naszym wymaganiom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać między centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba rodzaje, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując ostatecznego wyboru kufra na motocykl, zwróć uwagę nie wyłącznie na cechy produktu, jednak też na jego markę. My rekomendujemy w szczególności markę GIVI, która na kolosalne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych i fenomenalny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najważniejsze.

Nasza lokalizacja:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]