Box na dach samochodu – bezpieczny bagażnik na narty i nie tylko

Box na dach samochodu – bezpieczny bagażnik na narty i nie tylko

Kup box dachowy.

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną ilość bagaży, sprzętu turystycznego i sportowego oraz pozostałych ciężarów bez zajmowania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku istnieje mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – uchwyty rowerowe i narciarskie, modele bazowe na relingach, boxy dachowe, jak również listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na zniszczenia, rdzę czy promieniowanie słoneczne. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza w czasie podróży. Oczywiśćie, rodzaj bagażnika powinien być dopasowany do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Współczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i mocne modele mają bardzo dużą pojemność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest prosty i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto winien z nich korzystać?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to praktyczne rozwiązanie, które stosuje szeroki krąg kierowców. Bagażniki dachowe nabywają najczęściej osoby kochające aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym pomieszczą się również na narty, deski snowboardowe, jak również inne rodzaje sprzętu sportowego, których ze względu na rozmiar nie umieścimy wewnątrz samochodu.

Nasza lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]