Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

akcesoria do sprzątania, chemia profesjonalna, profesjonalne środki czystości

Żeby zachować porządek – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub budynku użyteczności publicznej – potrzebne są stosowne sprzęty oraz środki. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okażą się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to dużo prac będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z poważnym brudem, zapewniając łatwe sprzątanie i pozbycie się szkodliwych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i sprzedawców chemii profesjonalnej?

Chemia przemysłowa – likwidacja zabrudzeń każdego typu

Oferta chemii przemysłowej skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw (głównie ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy brud z różnych powierzchni – również tych porowatych i z tegoż powodu kłopotliwych do dokładnego umycia. Są pośród nich preparaty stworzone z myślą o usuwaniu specyficznych zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, graffiti, wykwitów pleśni lub tłustych osadów.

Pielęgnacja powierzchni przy użyciu chemii profesjonalnej

Profesjonalne środki czyszczące pozwalają również na ochronę oraz pielęgnację powierzchni w znacznym stopniu narażonych na szkodliwe oddziaływanie rozmaitych elementów i wandalizm. Znajdziemy pośród nich specjalne powłoki polimerowe i akrylowe, preparaty chroniące przed graffiti, impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, a także środki do osłony metali przed korozją. Warto nadmienić, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi linoleum czy betonu) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale także nadają im atrakcyjny wygląd.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]