Inspiracje dla urządzających mieszkanie – sklep i blog Deco Skład

nowoczesne artykuły wyposażenia wnętrz

Najlepiej czujemy się w przestrzeni, w której jesteśmy otoczeni przedmiotami pasującymi do naszego charakteru. W takim pomieszczeniu możemy łatwiej wypocząć po trudnym dniu pracy. Dlatego tak kluczowe jest zadbanie o stosowne zagospodarowanie przestrzeni życiowej. Jeżeli zatem urządzasz właśnie dom bądź dopiero myślisz o niewielkim remoncie, sprawdź, czy nie znajdziesz inspiracji na stronie poznańskiego sklepu Deco Skład.

Sklep Deco Skład – akcesoria łazienkowe oraz meble

Deco Skład dostarcza wyposażenie wnętrz, dekoracje oraz akcesoria wykonane w modnym od dłuższego czasu stylu skandynawskim. Nadrzędnym wyznacznikiem tego stylu jest nieskomplikowany wygląd, pewna doza surowości oraz dążenie do stosowaniasurowców naturalnych, nierzadko obrabianych manualnie. Styl skandynawski należy jednak rozpatrywać w szerokim zakresie, więc każdy znajdzie w nim coś co będzie mu odpowiadać – mieszczą się w nim zarówno elementy folkowe, a zarazem widoczne są tu również silne dążenia, żeby urządzać wnętrza w spójnej kolorystyce.

W Deco Sładzie, którego sklep stacjonarny można odwiedzić w Poznaniu bądź sprawdzić jego ofertę przez internet, znajdziesz szeroka ofertę akcesoriów do łazienki, kuchni i jadalni, jak również ozdób i mebli do salonu, pokoju dziecka czy przedpokoju. Tutaj zamówisz tekstylia kuchenne i wspaniale prezentujące się nowoczesne zastawy stołowe i naczynia, które urzekną wszystkich domowników i gości, jak również akcesoria do przechowywania, pieczenia i gotowania. Jeśli chcesz pięknie zaaranżować łazienkę, spraw sobie akcesoria i komplety łazienkowe uważnie wybrane z asortymentu znanych producentów przez ekspertów Deco Składu . Jeżeli zaś jesteś pasjonatem czerni lub złota i są to barwy, w których pragniesz urządzić łazienkę, w sklepie Deco Skład wyszperasz dużo dodatków w tych kolorach.

Profesjonalny blog o wyposażeniu wnętrz

Deco Skład publikuje blog, w którym cyklicznie przekazuje wiele użytecznych porad z zakresu wyposażenia wnętrz. Porady, które tam znajdziesz odnoszą się nie tylko do urządzania mieszkania, kupna ergonomicznych sprzętów czy wyboru odpowiednich akcesoriów oraz modnych dekoracji. To także ciekawe propozycje prezentów dla przyjaciół z okazji różnorodnych rocznic, świąt oraz wydarzeń. Warto czytać ten blog regularnie, żeby być wciąż na bieżąco z obecnymi tendencjami w aranżacji wnętrz.

Nasza lokalizacja:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]