Jak wykorzystać baniak na wino?

Jak wykorzystać baniak na wino?

Jeśli chcesz zamówić balon do wina, powinieneś odwiedzić ten adres.

Balon do wina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania napojów własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze zastosować?

Baniak do wina – niecodzienny upominek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy upominek dla bliskiej osoby – baniak na wino wypełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji imienin, urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu lub obrony pracy licencjackiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to też idealna dekoracja stołu podczas rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – 18 urodzin, wesela, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal gąsior na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przeniesiesz wyborne trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych flaszek. Pięciolitrowe gąsiory do wina wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]