Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Dowiedz się, gdzie zamówić kontenery budowlane

Kontenery na odpady mają istotną funkcję w czasie wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem usunięcie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych czynnościach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontenery budowlane – wybierz najwyższą jakość

Na rodzimym rynku produkcją pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy budowlane, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty zajmujące się wypożyczaniem kontenerów stalowych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które nie licząc śmieci powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest sporo typów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy symetryczne i asymetryczne oraz wiele innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najpopularniejsze są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie w zakładzie produkcyjnym albo na budowie. W zależności od potrzeb można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na budowach nierzadko używane są również kontenery do przewozu surowców sypkich – w głównej mierze są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Nasza lokalizacja:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]