Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

Zobacz Lavazza A Modo Mio kapsułki na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-lavazza-a-modo-mio/.

Podmiotów produkujących kawę są setki, jednakże Lavazza nieustannie plasuje się na liście tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, iż początek firmy Lavazza sięga końca XIX w. w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20$ nabył nieduży sklep, w którym przetwarzano ziarna kawy oraz sporządzano ich niepowtarzalne kompozycje. Podbiły one szybko serca mieszkańców miasta. Wiek później firma Lavazza nadal oczarowuje jakością swoich kaw, wytyczając trendy także w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – bardzo dobra jakość i głęboki smak

Jednymi z często kupowanych obecnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z serii Lavazza A Modo Mio. Używane są one zarówno w wielkich biurach, jak w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą zaparzenie smacznej, aromatycznej kawy zajmuje dosłownie chwilę. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się tylko do kapsułek wytwarzanych przez tę markę. Dziś na rynku spotkać można mnóstwo odpowiedników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one taniej, ale nadal cechuje je bardzo dobra jakość.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – mieszanki arabiki i robusty

Wiele zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która także wywodzi się z Włoch i zajmuje się dystrybucją kapsułek z kawą do szeregu znanych ekspresów tego typu. Produkuje ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką robusty z arabiką (Superbia lub Napoli Ristretto), niesamowitą kompozycją samej arabiki (Venezia), ale również napoje o smaku popularnego włoskiego likieru (Sambuca), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) czy kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]