Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Jeśli potrzebujesz maseczki z przyłbicą, skieruj się tu.

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na wszystkie kraje, na skroś przeistoczyła nasz bieg życia oraz relacje społeczne. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają konieczność korzystania ze różnych środków, które mają ochraniać nas przed realnym zagrożeniem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do przychodni lub restauracji, gdzie na ogół przebywamy w większej zgrupowaniu ludzi, musimy dla bezpieczeństwa założyć na nos i usta maseczkę ochronną. Co natomiast zrobić, jeżeli z trudem nam się oddycha w popularnej maseczce z materiału?

Ochronna przyłbica – lekka i wytrzymała

Osoby, które sądzą, że ochronne maseczki z bawełny są niewygodne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w trakcie ich noszenia, mogą zakupić ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Chroni ona użytkownika przed kontaktem z patogenami równie dobrze jak maska chirurgiczna, czyli kryje usta oraz nos, ale w tym samym czasie zapewnia swobodę oddychania. Jej głównymi zaletami są komfort, wytrzymałość oraz zaledwie kilkugramowa waga, która nie wykracza poza 10g. Ta mini przyłbica wykonana jest z materiałów, dzięki którym może być wykorzystywana kilkadziesiąt razy. Jej przezroczystą przysłonę po założeniu rekomenduje się odkazić, a samą całość można również wyprać ręcznie (do 30 razy) przy pomocy mydła.

Maseczka z przyłbicą – dla sportowców i osób pracujących

Taką maseczkę z przyłbicą zaleca się stosować każdemu, kto troszczy się o bezpieczeństwo, jak również komfort. Osoby w podeszłym wieku, chorujące na astmę, w podeszłym wieku bądź sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką gwarantuje taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani zakładać maski ochronne w trakcie pełnienia pracy. Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej używanie przez wiele godzin nie jest kłopotliwe. Młodzież z całą pewnością doceni również to, iż działa ona z FaceID.

Nasza lokalizacja:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]