Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Na weselu, w hotelu, w restauracji – serwuj napoje ze słoja z kranikiem

Chcesz zamówić słoje z kranikiem? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub przygotowywanych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu trunków i deserów. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się szczególnie duże Słoje z kranikiem, które posiadają sporo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. nalewek i likierów. Słoiki mają duże objętości (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby używania wężyków i filtrów.

Słoik z kranem do serwowania

Słoik z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on regularnie używany do serwowania napojów – głównie podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do podawania lemoniad, kompotów, oranżad i soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków czy też ponczu. Jego zaletą jest również to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]