Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Organizujesz ślub? Zamów etykiety na wódkę weselną

Chcesz kupić etykiety na bimber? Wejdź na superbutelki.pl.

Tradycja ofiarowania prezentów na różne okazje praktykowana jest od wieków i od samego jej zalążka jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Wiele ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, żeby nie zabrać alkoholu na ślub, imieniny czy osiemnastkę. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni goście przyniosą to samo?

Personalizowane etykiety butelki – wyróżnij się pośród gości

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko stoją na stołach, ale również dość często młoda para dają w prezencie swoim gościom butelki z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarek jest uważany za rodzaj podziękowania za przyjazd na ślub. Lecz takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą też stać się w wartościową pamiątką, której uczestnicy wesela nie pozbędą się nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Trzeba spersonalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety weselne, zamieszczając na nich informację o dacie i miejscu wesela, podziękowanie za obecność czy imionach nowożeńców. Etykiety weselne można zamówić w najrozmaitszych wzorach oraz barwach, toteż bez trudu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest przyjęcie weselne. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od imaginacji państwa młodych. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na bimber i inne napitki wyskokowe można użyć nie tylko z okazji wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym bądź wieczorze kawalerskim.

Udekoruj swoje trunki oryginalnymi etykietami na butelki

Etykietami z własnym nadrukiem można ozdabiać butelki w domowej piwniczce. Jeżeli na własną rękę robisz soki, wina czy nalewki i wręczasz je rodzinie czy też znajomym przy przeróżnych okazjach, możesz ozdobić je kreatywnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne prostej flaszki. Na dodatek butelki można także oznaczać przy użyciu różnokolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]