Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

Producent drzwi drewnianych - z aktualną ofertą zapoznasz się na www.oknostol.com.pl.

Oknostol to firma, która szczyci się 15-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego typu elementów drzwi i okien drewnianych. Lata funkcjonowania na rynku sprawiło, iż jej fachowcy gwarantują odbiorcom najwyższą jakość sporządzanych produktów oraz obsługi klienta. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich niezawodność, ale również wysoka funkcjonalność, osiągnięte dzięki zastosowaniu w toku ich wykonywania nowoczesnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdziemy także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji i montażu elementów stolarki otworowej ekspertami firmy kieruje dbałość o zachowanie kilku ideałów: wysokiej jakości produktów, ich absolutnego bezpieczeństwa, całkowitego komfortu eksploatacji, a także satysfakcji użytkownika.

Czym wyróżniają się wyroby producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych cechuje się wysoką dbałością o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar oferowane przez tę firmę to wspaniały wybór dla klientówszukających nietypowych, ale trwałych i w pełni ergonomicznych produktów. Zapewniają one lokatorom najwyższy komfort – efektywnie tłumią zewnętrzne hałasy oraz stanowią bardzo dobrą izolację termiczną, co jest ważne nie tylko w sezonie grzewczym, ale również podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada także do kwestii bezpieczeństwa własnych produktów, dlatego są one zaopatrzone w systemy antywłamaniowe. Całość uzupełnia ich niesztampowy, elegancki design. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez długi czas zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność, bowiem wykonywane są tylko z surowców najwyższej jakości.

Drzwi drewniane na wymiar – wszechstronna obsługa

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne małopolski producent pozostawia w tyle konkurencję też w obszarze kontaktów z klientem. Wszyscy korzystający z usług Oknostol mogą liczyć na nieodpłatne doradztwo przy doborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pomiar w mieszkaniu, co da pewność, że zamontowanie drzwi odbędzie się bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zamówienia drzwi drewnianych wyprodukowanych zgodnie z ich indywidualnym projektem, bezbłędnie dostosowanych do konkretnych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko metoda wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy, ale także ich rozmiaru.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]