Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Chcesz nabyć drukarki 3D? Powinieneś odwiedzić ten adres

W ofercie firmy CadXpert odnajdziesz tylko drukarki 3D od najlepszych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej ofercie, pracują m.in. w technologiach: PolyJet, FDM oraz SLA.

Drukarki 3D Stratasys – zmniejszą koszty produkcji

Stratasys jest światowym liderem na rynku urządzeń do druku 3D. Od ponad trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom nowoczesne rozwiązania oraz instrumenty. Ocenia się, że używając drukarek 3D i drugich urządzeń Stratasys można aż o 90 procent zredukować wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony. Kluczowe założenia pracy ekspertów firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych produktów i usług, jak również wsparcie techniczne i merytoryczne. Bestsellery z asortymentu drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – drukarki do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowością w asortymencie CadXpert jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z fabryczną dokładnością.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Kolejnym liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym charakteryzuje się ta marka na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs produkuje bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLS i SLA. Nową propozycją w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – model desktopowy, działający w nowatorskiej, autorskiej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która stanowi rodzaj technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie inne urządzenia Formlabs – znamionuje się ergonomiczną konstrukcją i prostą obsługą. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Znacznie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, jak również precyzyjnym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dlatego można ekspresowo uzyskać tożsame makiety, co jest szczególnie pożądane w powtarzalnej, masowej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej klasy profesjonalne drukarki 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tej firmy mają obszerne zastosowanie w najrozmaitszych sektorach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu pozostałych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji MakerBot Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest trwały i precyzyjny, a podczas procesu drukowania nie pojawiają się odkształcenia ani przesunięcia warstw.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]