Wytrzymałe i estetyczne – panele dachowe na rąbek

Wytrzymałe i estetyczne – panele dachowe na rąbek

Dalsze informacje o blasze na rąbek.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Jakie właściwości wyróżniają ją od innych materiałów wykończeniowych? Dlaczego opłaca się w nie zainwestować? Przybliżamy panele dachowe na rąbek i możliwości ich użycia.

Blacha na rąbek stojący – do rozmaitych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek idealnie łączą funkcjonalność z walorami estetycznymi, toteż zdobywają coraz większe grono zwolenników. Świetnie prezentującą się oraz odporną na uszkodzenia blachę na rąbek wykorzystuje się zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których potrzebna jest wymiana paneli dachowych, jak i nowoczesnych domach. Ten materiał budowlany może być użyty na dachach płaskich i dwuspadowych, ale też tam, gdzie więźba jest zawiła. Blachy na rąbek są przywożone na teren budowy w formie niezbyt wielkich arkuszy. Można je ułożyć błyskawicznie oraz bez większych komplikacji. Tego rodzaju pokrycie dachowe świetnie pasuje do różnych stylów architektonicznych (na przykład do stylu minimalistycznego czy dworkowego), a jednocześnie jest niepodatne na rdzę i trwałe.

Panele dachowe na rąbek – obniż koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne rozwiązania pod względem wykorzystanej technologii oraz odporności. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy i wykończone dodatkową powłoką, która zapewnia osłonę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, jak m.in. promieniowanie słoneczne oraz opady. Blacha na rąbek jest do kupienia w wielu modelach, co pozwala na dostosowanie jej do potrzeb rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają ponadto wpływ na redukcję wydatków związanych z budową – wyraźnie ograniczają liczbę ścinek, nawet w przypadku dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blach na rąbek stojący, warto kupić ten budulec bezpośrednio od dystrybutora.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08