Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

Psycholog w UK – kiedy może pomóc?

W tym miejscu dowiesz się jak skorzystać z porad psychologa UK

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy tłumnie zaczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną powodu Brexitu zjawisko emigracyjne wyhamowało, jednak ciągle nie brakuje osób skłonnych do pracy bądź rozpoczęcia studiów właśnie na Wyspach. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii generuje ogrom problemów, z którymi ciężko jest sobie poradzić samodzielnie bardzo.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego zgłosić?

Przebywanie na Wyspach i związane z tym odseparowanie od bliskich, jak również praca w obcym państwa, mogą rodzić mnóstwo komplikacji, którym bardzo ciężko jest podołać. Rozstanie z bliskimi często powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu wypadkach dochodzą także kłopoty z integracją z nowymi współpracownikami czy w ogóle ze znalezieniem etatu. Nieznajomość języka, która do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, że błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od kolegów , z którymi się pracuje. A od tego już tylko mały krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy zwiększenia liczby zachowań agresywnych. Nad zachowaniem tego rodzaju niezwykle ciężko jest zapanować bez wsparcia psychologicznego. W związku z tym nie należy obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najlepszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka wizyta?

Każda rozmowa ze specjalistą odbywa się w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba bać się, że historie , które zostały opowiedziane podczas rozmowy zostaną przekazane kolejnej osobie. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy , z której zwolnić może jedynie sąd. Przed psychologiem nie powinno się ukrywać swoich problemów oraz słabości – jego rolą jest wsparcie w ich przezwyciężeniu. Psycholog instruuje, jak radzić sobie ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga nazywać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja prowadzona jest po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba przychodząca z kłopotami nie musi wszak martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama właściwie zrozumie to, co mówi do niej specjalista.

Nasza lokalizacja:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339